Filmystic

Blog filmowy

pexels-photo-65437

Czego nauczyłam się w ciągu tych trzech miesięcy nieobecności?

Bardzo dawno mnie tutaj nie było. Ostatni wpis dotyczący stu dni szczęścia z Mateuszem Grzesiakiem, który znajduje się TUTAJ, napisałam w kwietniu.

Mam za sobą ciężki semestr na uczelni, który był jednocześnie produktywny. Nie mam tu na myśli jedynie wiedzy typowo książkowej. Wielu rzeczy się o sobie dowiedziałam w tym czasie. Sesję zdałam śpiewająco i po kilku dniach wolnego, gdzie musiałam się zresetować, wyjechałam znów na praktyki do Cieszyna. Jak wyglądał obóz w zeszłym roku, pisałam TUTAJ.

W tym roku w Cieszynie nauczyłam się jeszcze więcej, lecz nie potrafię ocenić, który obóz był lepszy. Oba miały swój urok. Odwiedził nas między innymi redaktor naczelny Dziennika Zachodniego, Marek Twaróg czy Kamil Durczok.

Uśmiecham się na myśl o moich pierwszych artykułach, które ukazały się na tej stronie i widzę, że cały czas się rozwijam i chcę pisać jeszcze lepiej. Spodziewam się, że za rok uśmiechnę się na myśl o tym artykule.

W przeciągu ostatniego roku w Suplemencie, magazynie studenckim wydawanym przez Uniwersytet Śląski, ukazały się moje cztery obszerniejsze artykuły. W najbliższym czasie będę się nimi dzielić na fanpage’u. Będę tam także dodawać różne, mniejsze smaczki, które nie pojawią się na stronie, dlatego zachęcam do polubienia Filmystic TUTAJ.

Czego nauczyłam się w ciągu tych trzech miesięcy nieobecności? Tego, że nie należy poddawać się w drodze po marzenia, nawet jeśli istnieją okoliczności, które mocno utrudniają sięgnięcie po nie.

Napisałam ten artykuł, by w jakiś sposób wytłumaczyć moją nieobecność i zapewnić, że dała mi ona bardzo wiele dobrego, co wiąże się z tym, że zmieniam nieco profil tej strony. Oczywiście nadal będę umieszczała tutaj recenzje filmowe i to one będą głównym filarem bloga, ale postaram się pracować  nad nimi w trochę inny sposób.


Piosenka na dziś:

 

Polub mnie i udostępnij dalej!
blogfilmfilmyfilmystickamil durczokmarek twarógmarzeniapowrót

Justyna Kalinowska • 2 sierpnia 2016


Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podoba Ci się mój blog? Udostępnij go dalej