Filmystic

Blog filmowy

tloreklamy

Reklamy Świąteczne 2016 roku

W zeszłym roku, także 23 grudnia, dodałam artykuł na temat najlepszych reklam, które towarzyszyły nam przed Świętami. Wpis znajduje się TUTAJ. W tym roku także wypuszczono na rynek masę krótkich filmików o zabarwieniu rodzinnym, które zachęcić nas mają do lojalności wobec jakiejś marki. I chociaż żadna tegoroczna reklama w mojej opinii nie przebiła tej z Edeki (notabene nadal się przy niej wzruszam), to jest kilka filmów, którymi warto się podzielić.

1. Allegro – English for beginners

Według mnie jest to najbardziej wzruszająca reklama tego roku. Allegro od lat udowadnia, że tworzenie krótkich filmów pod hasłem A Ty czego szukasz?  to ich mocny punkt marketingowy. Starszy dziadek uczący się angielskiego zachwycił także zagraniczne media, między innymi amerykański The Huffington Post, a reklama puszczana jest również w brytyjskiej telewizji.

2. Huawei #BePresent

Powyższa reklama pobiła w Polsce rekord wyświetleń, a to za sprawą jej innowacyjności. Huawei, marka produkująca gadżety elektroniczne, namawia, by raz w roku odłożyć ich urządzenia, mimo że są one wspaniałe i dają wiele możliwości. Sprytne posunięcie, prawda?

3. Coming Home for Christmas – Heathrow Airport

Ostatnią reklamą w moim zestawieniu jest urocza reklama wypuszczona przez lotnisko Heathrow. Kolejny raz wykorzystano motyw podróży, co dowodzi temu, że coraz więcej ludzi na co dzień mieszka z dala od rodziny. To najsłodsza reklama tych Świąt.

Korzystając z okazji, chciałabym życzyć wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Aby wszystkie marzenia i cele, które macie przed sobą, wkrótce Wam się spełniły! Do zobaczenia w 2017 roku!

Świąteczne reklamy 2016 roku

Polub mnie i udostępnij dalej!
2016AllegroBePresentComing Home for ChristmasEnglish for beginnersHeathrow AirportHuaweiReklamy ŚwiąteczneŚwięta

Justyna Kalinowska • 23 grudnia 2016


Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podoba Ci się mój blog? Udostępnij go dalej